KONST / Litografier / Färglitografi 16274040
nr 1627 4040
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 245/350, daterad 2001, klippor. Färglitografi. Bladets mått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:08:42
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz